loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Cisco moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) (GLC-SX-MM=)
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena: 466,25 / 573,49 PLN *
Koszt wysyłki od: 15.99 PLN
*cena netto / brutto
Produkt na zamówienie, prosimy o kontakt w sprawie ceny.
  • Producent: CISCO
  • Model: GLC-SX-MM=
  • Realizacja zamówienia: 3-8 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu

Cisco moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC).


Podstawowe dane techniczne.

Sieć komputerowa
Typ interfejsu SFP
Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
Typ transceivera SFP SX
Łączność
Porty Fibre Channel 2
Techniczne szczegóły
Hot-swap TAK
Automatyczne MDI/MDI-X NIE
Maksymalny dystans transferu 1000 m
Długość fali 850 nm
Typ przewodu Multi-mode
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 50/62.5 µm
Zarządzanie energią
Pobór mocy 1.5 W
Waga i rozmiary
Szerokość produktu 13.4 mm
Głębokość urządzenia 56.5 mm
Wysokość urządzenia 8.5 mm
Waga produktu 75 g
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C

Dane techniczne na stronie producenta.



Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki.