loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Biblioteka taśm HP MSL4048, 2 napędy LTO-5 Ultrium 3000 SAS (BL538A)
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 59800,00 / 73554,00 PLN *
Koszt wysyłki od: 60.00 PLN
*cena netto / brutto
Zapytaj o cenę.
Produkt na zamówienie, prosimy o kontakt w sprawie ceny.
 • Producent: HP
 • Model: BL538A
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Biblioteka taśm HP MSL4048, 2 napędy LTO-5 Ultrium 3000 SAS

Biblioteki taśm HP MSL spełniają wysokie oczekiwania przedsiębiorstw wymagających od pamięci masowej wykonywania kopii zapasowych bez nadzoru, odzyskiwania po awarii lub możliwości archiwizowania danych. Biblioteki MSL pozwalają korzystać z szerokiej gamy pojemności i interfejsów oferowanych przez napędy taśmowe Ultrium LTO-5, LTO-4 i LTO-3. Dzięki zdalnemu zarządzaniu przez interfejs WWW, biblioteki MSL można obsługiwać zarówno z drugiego końca sali, jak i drugiego końca świata, dzięki czemu nie ma potrzeby utrzymywania lokalnego personelu IT. Zarządzanie taśmami jest szybkie i proste, tak w obrębie biblioteki, jak i poza nią, a to za sprawą standardowego czytnika kodów kreskowych, konfigurowalnych podajników na kasety oraz 12-gniazdowych wyjmowanych magazynków. W przypadku zaginięcia lub kradzieży taśmy ochronę ważnych danych biznesowych przed nieautoryzowanym dostępem zapewnia opcja szyfrowania danych przez bibliotekę. Zestawy akcesoriów MSL upraszczają proces inwestowania w bibliotekę oraz rozwiązują problem nieprzewidzianego wzrostu ilości informacji. Pojemność i/lub wydajność można szybko zwiększyć przez wymianę napędów, która nie wymaga narzędzi, aktualizacje licencji na liczbę gniazd w bibliotece bądź rozbudowę całej biblioteki.


Funkcje

Łatwość instalacji i obsługi

 • Biblioteki taśmowe HP MSL oferują szeroki wachlarz pojemności od 9,6 TB do 288 TB skompresowanej pamięci masowej w różnych gotowych obudowach pasujących do szaf.
 • Biblioteki taśmowe MSL umożliwiają zarządzanie, konfigurowanie i używanie biblioteki znajdującej się w sąsiednim pomieszczeniu lub na całym świecie dzięki wyjątkowemu zdalnemu zarządzaniu i diagnostyce opartej na sieci Web.
 • Aktywne monitorowanie wykorzystania, możliwości operacyjnych oraz ogólnego stanu napędów i nośników za pomocą oprogramowania TapeAssure.
 • Biblioteki taśmowe MSL w prosty sposób zarządzają nośnikami zarówno w bibliotece taśm, jak i poza nią za pomocą standardowego czytnika kodów kreskowych i kilku 12-gniazdowych magazynków wymiennych.

Ochrona i elastyczność

 • Własne szyfrowanie w bibliotekach MSL LTO-5 i LTO-4 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa z pełną prywatnością kopii zapasowych danych w celu zabezpieczenia informacji poufnych i zapewnienia zgodności z przepisami. Zestaw MSL Encyption Kit udostępnia bezpieczne klucze do ochrony kopii zapasowych niezależne od aplikacji ISV.
 • Biblioteki taśmowe MSL łatwo zwiększają pojemność i wydajność dzięki zestawom napędów niewymagającym użycia narzędzi lub uaktualnieniu licencji na gniazda. Skorzystaj z inwestycji w bibliotekę taśm MSL2024, 4048, 8048 lub 8096, dodając drugą bibliotekę do zarządzania jako pojedynczą, większą bibliotekę przy użyciu rozwiązania MSL Library Extender.
 • Biblioteki taśmowe MSL oferują różne opcje interfejsu zapewniające maksymalną elastyczność podczas instalacji biblioteki taśm w środowisku SCSI, SAS lub SAN.

Sprawdzona niezawodność

 • Biblioteki taśmowe MSL współpracują z wiodącymi w branży serwerami, systemami operacyjnymi i oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych, w tym z oprogramowaniem HP Data Protector. (www.hp.com/go/ebs)
 • Można dodać opcjonalny drugi zasilacz, który zapewnia większą niezawodność systemu oraz nieprzerwany czas pracy bibliotek taśmowych MSL4048, MSL8048 lub MSL8096.

Dane techniczne

Artykuły Zaopatrzenia
Pojemność bez kompresji 72000 GB
Pojemność po kompresji 144000 GB
Łączność
Standardowe rozwiązania komunikacyjne Serial Attached SCSI (SAS)
Techniczne szczegóły
Rozmiar układu 4U
Typ napędu LTO-5
Szyfrowanie / bezpieczeństwo  256-bit AES
Ilość gniazd 48
Zarządzanie energią
Zasilanie  100 - 240 VAC, 50/60 Hz, 2.5A
Pobór mocy  312 W
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej  20 - 80 %
Zakres temperatur (eksploatacja)  10 - 35 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)  -30 - 60 °C
Dopuszczalna wilgotność względna  20 - 90 %
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.)  0 - 3048 m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.)  0 - 10675 m
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)  589 x 987 x 348 mm
Waga produktu  36600 g
Wytrzymałość
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)  100000 godz


Gwarancja producenta.


Dane techniczne na stronie producenta.

Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane).

Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki.