loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Biblioteka taśmowa HP StoreEver MSL2024 1 LTO-6 Ultrium 6250 SAS (C0H20A)
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 22104,14 / 27188,09 PLN *
Koszt wysyłki od: 15.99 PLN
*cena netto / brutto
Produkt na zamówienie, prosimy o kontakt w sprawie ceny.
 • Producent: HP
 • Model: C0H20A
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Biblioteka taśmowa HP StoreEver MSL2024 1 LTO-6 Ultrium 6250 SAS


Biblioteki taśmowe HP StoreEver MSL spełniają wysokie oczekiwania przedsiębiorstw, w których od pamięci masowej oczekuje się wykonywania kopii zapasowych bez nadzoru, odzyskiwania po awarii lub możliwości archiwizowania danych. Biblioteki MSL pozwalają korzystać z szerokiej gamy pojemności i interfejsów oferowanych przez napędy taśmowe Ultrium LTO-6, LTO-5, LTO-4 i LTO-3. Dzięki zdalnemu zarządzaniu przez Internet, biblioteki MSL można obsługiwać zarówno z drugiego końca sali, jak i drugiego końca świata, dzięki czemu nie ma potrzeby utrzymywania lokalnego personelu IT. Zarządzanie taśmami jest szybkie i proste, zarówno w obrębie biblioteki, jak i poza nią, a to za sprawą standardowego czytnika kodów kreskowych, konfigurowalnych podajników na kasety oraz 12-gniazdowych wyjmowanych magazynków. W przypadku zaginięcia lub kradzieży taśmy ochronę ważnych danych biznesowych przed nieautoryzowanym dostępem zapewnia opcja szyfrowania danych przez bibliotekę. Zestawy akcesoriów MSL upraszczają proces inwestowania w bibliotekę oraz rozwiązują problem nieprzewidzianego wzrostu ilości informacji. Pojemność i/lub wydajność można szybko zwiększyć przez wymianę napędów, która nie wymaga narzędzi, aktualizacje licencji na liczbę gniazd w bibliotece bądź rozbudowę całej biblioteki.

Łatwość instalacji i obsługi

• LTFS zapewnia system plików z opisem automatycznym na taśmie HP LTO-5, która pozwala połączyć korzyści płynące z niezależności aplikacji, możliwości transportu oraz ochrony przed dezaktualizacją.


Ochrona i elastyczność

• Natywne szyfrowanie w bibliotekach MSL LTO-6, LTO-5 i LTO-4 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa z pełną prywatnością kopii zapasowych danych w celu zabezpieczenia poufnych informacji i zapewnienia zgodności z przepisami. Zestaw MSL Encyption Kit udostępnia bezpieczne klucze do ochrony kopii zapasowych niezależne od aplikacji ISV.


Sprawdzona niezawodność

• Biblioteki taśmowe MSL współpracują z wiodącymi w branży serwerami, systemami operacyjnymi i oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych, w tym z oprogramowaniem HP Data Protector. Więcej informacji można znaleźć w dziale dotyczącym rozwiązań firmy HP do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw.


Podstawowe dane techniczne.

Pojemność bez kompresji  72000 GB
Pojemność po kompresji  150000 GB
Szybkość przesyłania danych  1.44 Gbit/s
Standardowe interfejsy  Serial Attached SCSI (SAS)
Rozmiar układu 2U
Kompresja danych  2.5:1
Obsługiwane typy taśm magnetycznych LTO-6
Maksymalna ilość slotów 24
Wymiary produktu (SxGxW)  480 x 806 x 87 mm
Waga produktu  14.6 kgGwarancja producenta.Dane techniczne na stronie producenta.

Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki.