loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Zewnętrzny napęd HP Ultrium 448 SAS (DW086A)
  •  
  • poprzedni
Cena: 4200,00 / 5166,00 PLN *
Koszt wysyłki od: 15.99 PLN
*cena netto / brutto
Produkt na zamówienie, prosimy o kontakt w sprawie ceny.
 • Producent: HP
 • Model: DW086A
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Zewnętrzny napęd HP Ultrium 448 SAS.


Napędy taśmowe LTO Ultrium reprezentują pięć generacji technologii napędów taśmowych LTO, zdolnych do przechowania maks. 3 TB na zasobnik, z funkcją HP TapeAssure służącą do zarządzania i szyfrowania sprzętowego danych oraz zapewniającą wyjątkową wydajność. Dzięki rozwiązaniu HP TapeAssure klienci mogą być pewni, że ich dane są bezpieczne poprzez monitorowanie wykorzystania napędów i mediów, możliwości operacyjne oraz informacje przydatności/stanie napędów i nośników. Szyfrowanie sprzętowe danych z użyciem 256-bitowego protokołu AES zapewnia prostą w zastosowaniu ochronę większości wrażliwych danych i uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do danych. Dzięki szyfrowaniu dane można w pełni kompresować, zwiększając pojemność; zaszyfrowane kopie zapasowe są tworzone bez utraty wydajności. Dzięki szybkości transmisji danych do 280 MB/s, opracowane przez HP rozwiązanie Data Rate Matching w większym stopniu optymalizuje wydajność, dopasowując prędkość systemu hosta do strumienia danych z napędów, zapewniając najwyższą wydajność taśm.


Funkcje

Znakomita pojemność i wydajność z funkcjami monitorowania/zarządzania i szyfrowaniem sprzętowym

 • Napędy taśmowe Ultrium LTO zapewniają do 3 TB pojemności z kompresją na jednej kasecie.
 • Rozwiązanie HP TapeAssure oferuje klientom możliwość optymalnego wykorzystania inwestycji i zapewnia, że ich dane są bezpieczne poprzez monitorowanie wykorzystania napędów i nośników, wydajne działanie oraz informacje o przydatności/stanie napędów i nośników, co umożliwia przejście od zarządzania reaktywnego do proaktywnego.
 • Duża szybkość działania umożliwia utworzenie kopii zapasowych w bardzo krótkim czasie.
 • Zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa z kompresją, gwarantując poufność danych kopii zapasowej i zabezpieczając tajne informacje, a także zgodność z przepisami przy użyciu mniejszej liczby kaset.

Niezawodne dobrze podłączone i zgodne

 • Umożliwia dynamiczne i ciągłe dostosowanie prędkości napędu taśmowego w celu utrzymania strumieniowego przesyłania przez dyski, co zwiększają wydajność i zmniejsza liczbę zatrzymań/uruchomień, się znacząco zwiększa niezawodność napędów i nośników firmy HP.
 • Modele SCSI i SAS kwalifikowane do systemów HP i innych producentów; w tym popularnych platform od takich dostawców, jak Dell, IBM i Sun. Odwiedź stronę internetową, aby uzyskać najnowsze informacje dotyczące zgodności rozwiązań firmy HP do tworzenia kopii zapasowych.
 • Długa lista obsługiwanych aplikacji do tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji firm HP, CA, VERITAS, Legato, Tivoli i wielu innych.
 • Konstrukcja pochodząca z poprzednich wersji napędów taśmowych LTO HP zapewnia niezawodność tworzenia kopii zapasowych w cyklach dużego obciążenia.

Kompletne rozwiązanie w jednym pakiecie

 • Wraz z nośnikiem HP LTO dostarczana jest kaseta czyszcząca (z napędami pełnej wysokości), bezpłatna kopia oprogramowania HP Data Protector Express Basic obejmująca obsługę sprzętowego szyfrowania danych i OBDR, kable oraz dokumentacja.
 • Przywraca cały system ProLiant po naciśnięciu przycisku bez konieczności stosowania dysków systemowych lub płyt CD z oprogramowaniem. Odwiedź stronę z informacjami o rozwiązaniu HP One-Button Disaster Recovery (OBDR), aby uzyskać najnowsze informacje.
 • Upraszcza instalację, zarządzanie i rozwiązywanie problemów http://www.hp.com/support/tapetools
 • W przypadku organizacji mających rygorystyczne wymogi dotyczące długoterminowego przechowywania danych funkcja ochrony danych WORM oferuje prostą i bezpieczną metodę archiwizacji rekordów, umożliwiając klientom ekonomiczne spełnienie najbardziej rygorystycznych przepisów w tym zakresie w branży.

  Podstawowe dane techniczne

  Model HP StorageWorks Ultrium 448 Tape Drive
  Rodzaj obudowy streamera Zewnętrzny
  Format zapisu Ultrium 2
  Nośnik HP Ultrium 400 GB
  Interface SAS
  Pojemność po kompresji sprzętowej 400 GB
  Transfer danych bez kompresji sprzętowej 24 MB/s
  Transfer danych z kompresją sprzętową 48 MB/s
  Średni czas dostępu do pliku 64 s
  Średni czas między uszkodzeniami (MTBF) 250000 h
  Dodatkowe informacje na temat MTBF przy pracy ciągłej
  Zasilanie 100-240V, 0.7A, 50-60Hz
  W opakowaniu Instrukcja obsługi
  sterowniki
  1 Ultrium 400 GB cartridge
  Kabel SAS
  Kabel zasilający
  Obsługa One-Button Disaster Recovery Tak
  Dołączone oprogramowanie HP TapeAssure & HP Tape Tools software diagnostics
  HP StorageWorks Data Protector Express Single Server Edition
  Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 2000
  Microsoft Windows 2000 Server
  Microsoft Windows 2003
  HP-UX
  IBM AIX
  Linux
  IRIX
  Intel Solaris
  Solaris 2.6 i 2.7
  Digital Unix/Tru 64
  Szerokość 20,8 cm
  Wysokość 7 cm
  Głębokość 29,2 cm
  Masa netto 4,65 kg

Dane techniczne na stronie producenta.

Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki.