loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Napęd taśmowy HP StoreEver LTO-6 Ultrium 6650 Internal Tape Drive (EH963A)
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 9483,62 / 11664,85 PLN *
Koszt wysyłki od: 15.99 PLN
*cena netto / brutto
Produkt na zamówienie, prosimy o kontakt w sprawie ceny.
 • Producent: HP
 • Model: EH963A
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

HP StoreEver LTO-6 Ultrium 6650 Internal Tape Drive

Napędy taśmowe LTO Ultrium reprezentują sześć generacji technologii LTO, zdolnych do przechowania maks. 6,25 TB na taśmę, z funkcją HP TapeAssure służącą do zarządzania, szyfrowania sprzętowego danych oraz HP StoreOpen z systemem LTFS zapewniającym łatwość obsługi i wyjątkową wydajność. Dzięki rozwiązaniu HP TapeAssure klienci mogą być pewni, że ich dane są bezpieczne dzięki monitorowaniu wykorzystania napędów i nośników, wydajności operacyjnej oraz informacji o trwałości/kondycji napędów i nośników. Szyfrowanie sprzętowe danych z użyciem 256-bitowego protokołu AES zapewnia prostą w zastosowaniu ochronę większości wrażliwych danych i uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do taśm. Liniowy system plików na taśmie (LTFS) to otwarty format przechowywania danych na taśmie, dzięki któremu taśmy LTO-5 i LTO-6 podlegają automatycznemu opisowi i są oparte na plikach. Dzięki szybkości transmisji danych sięgającej 400 MB/s, opracowane przez HP rozwiązanie Data Rate Matching w większym stopniu optymalizuje wydajność, dopasowując szybkość systemu hosta do strumienia danych z napędów, zapewniając przez to najwyższą wydajność taśm.

Znakomita pojemność i wydajność, funkcje monitorowania, szyfrowanie sprzętowe i StoreOpen/LTFS

• Napędy taśmowe HP StoreEver Ultrium LTO zapewniają do 6,25 TB pojemności z kompresją na jednej taśmie.

Niezawodne dobrze podłączone i zgodne

• Umożliwia dynamiczne i ciągłe dostosowanie prędkości napędu taśmowego w celu utrzymania strumieniowego przesyłania przez dyski, co zwiększają wydajność i zmniejsza liczbę zatrzymań/uruchomień, się znacząco zwiększa niezawodność napędów i nośników firmy HP.

Kompletne rozwiązanie w jednym pakiecie

• Wraz z nośnikiem HP LTO dostarczana jest taśma czyszcząca (z napędami o pełnej wysokości), bezpłatna kopia opcji pobrania oprogramowania Yosemite Server Backup Basic obejmującego obsługę sprzętowego szyfrowania danych i OBDR, kable oraz dokumentacja.

Podstawowe dane techniczne.

Całkowita pojemność przechowywania  6250 GB
Rozmiar bufora  512 MB
Szybkość przesyłania danych  1.45 Gbit/s
Interfejs hosta  3 Gb/s SAS
Szyfrowanie / bezpieczeństwo  256-bitowe szyfrowanie AES
Obsługa technologii jednokrotnego zapisu i wielokrotnego odczytu (WORM)  Tak
Typy serwerów blade (obsługiwane)  Brak
Technologia nagrywania  LTO-6 Ultrium 6650
Wymiary produktu (SxGxW)  208 x 85 x 150 mm
Waga produktu  7.3 kg
Obudowa  5,25 cala o pełnej wysokości


Gwarancja producenta.

Dane techniczne na stronie producenta.

Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki.